Ford ARMY – výhody nejen pro Kefalína

15.2.2016 Honza Blažek , 0 komentářů

Rozkaz zní jasně: koupit si Forda

Ford ARMY je program českého zastoupení značky Ford, který nabízí vojákům, válečným veteránům a dalším složkám Armády České republiky řadu výhod při nákupu, servisu či financování nového auta. Nejde jen o prodejní akci, ale Ford se snaží být pro naší armádu partnerem podobně, jako je tomu v USA, kde je značka dlouhodobě vnímána jako klíčový partner tamějších ozbrojených sil.

Projekt Ford Army, který dnes v Česku spouští importérství Fordu, sice na první pohled vypadá jako klasická marketingová akce s cílem prodat více aut. Jako takové bych se ale dost zdráhal ji věnovat prostor na mém blogu. Po detailnějším seznámení se s touto spolupráci v ní však vidím i něco víc a budu Fordu věřit, že Ford Army není jen povrchním projektem, ale, že opravdu přesahuje i do roviny tzv. společenské odpovědnosti, kde je zvýhodněný prodej aut a služeb jen jeho dílčí součástí. For bude při jeho realizaci vycházet ze zkušeností z podobných programů ve Spojených státech amerických, kde je právě tato značka se silovými složkami dlouhodobě velmi úzce spjata.

Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým Ford ARMY?

Stejně jako v USA chce český Ford úzce spolupracovat s naší armádou.

Prostřednictvím programu Ford ARMY, nabízí český Ford současným i bývalým příslušníkům Armády České republiky možnost pořídit si osobní nebo lehký užitkový vůz za výrazně nadstandardních podmínek. Zvýhodnění se přitom vztahuje nejen na nákup nového vozu, ale také na finanční služby, nákup náhradních dílů a servisní práce. Ford tedy uzavřel s Ministerstvem obrany České republiky dohodu o vzájemné spolupráci, čímž vše samozřejmě získalo oficiální rozměr, a značka chce kromě již zmíněných zvýhodněných nabídek podporovat také pozitivní vnímání Armády ČR v očích veřejnosti. Součástí spolupráce je rovněž finanční podpora Vojenského fondu solidarity.

Sparta vzdava hold Ford Army 2

Slevy na nová auta pro české vojáky jsou dle modelu a nabídky od 10 do 23 %.

Ford ARMY je určen nejen pro vojáky v činné službě, ale také pro válečné veterány, příslušníky Aktivních záloh AČR i vojenské důchodce – celkem prý jde asi o 40 000 lidí. Ford v rámci partnerství nabízí slevy na nákup nového automobilu, cenové zvýhodnění na originální náhradní díly a servisní práce a prostřednictvím Ford Credit také vstřícnější podmínky na finanční produkty a služby (např. leasing či úvěr). Sám jsem zvědavý, jaké výsledky přinese tento projekt nejen značce samotné, ale také armádě a vojákům. Za nějaký čas se proptám, jak se akce s krycím názvem Ford Army vyvíjí. V utajení by zůstat neměla.

Ford ARMY logo

 

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *